Zapachy samochodowe w postaci zawieszek, zawieszek żelowych, patyczków zapachowych  do samochodu marki Yankee Candle.

Dzięki zawieszkom zapachowym w samochodzie poczujesz się jak na łące pełnej kwiatów, poczujesz moc przypraw, świeże pranie, kwitnące róże, seksowne perfumy oraz wiele innych ciekawych zapachów.

Zapachy samochodowe 

There are 59 products.
na stronie

Zestaw trzech zapachowych zawieszek  do samochodu Seacoast Higway Yankee Candle.    Coconut Bay słodki i delikatny zapach świeżego kokosa. Ocean Water powiew świeżej bryzy oceanu z nutą hibiskusa i piżma. Sun & Sand świeży zapach tropikalnej plaży z nutą kwiatu cytryny, pomarańczy, świeżej lawendy i piżma.

19,99 zł 27,99 zł
0 Recenzja (e)

Zestaw trzech zapachowych zawieszek do samochodu Yankee Candle Afternoon Picnic. Black Cherry soczyste dojrzałe czarne czereśnie prosto z sadu. Vanilla Lime odświeżający zapach kremowej słodkiej wanilii, cukru trzcinowego i limonki.  French Vanilla słodki zapach waniliowy.

19,99 zł 27,99 zł
0 Recenzja (e)

Zestaw trzech zapachowych zawieszek do samochodu Beach Vacation Yankee Candle. Sun & Sand zapach delikatnej bryzy na tropikalnej plaży z nutami kwiatu pomarańczy, cytryny, świeżej lawendy i piżma. Island Spa zapach piżma, pomarańczy oraz morskiej soli. Beach Walk  zapach soczystych cytrusów, pomarańczy i ananasa.

19,99 zł 27,99 zł
0 Recenzja (e)

Zestaw trzech zapachowych zawieszek do samochodu Evening Stroll Yankee Candle.    Midnight Jasmine uwodzicielski zapach perfum z nutą jaśminu, słodkiej wody z wiciokrzewu i kwiatu mandarynki. Midsummer's Night mieszanka piżma, paczuli, szałwii i mahoniowej wody kolońskiej. Evening Air rześki powiew porannego wiatru ocieplony nutami goździków, geranium,...

19,99 zł 27,99 zł
0 Recenzja (e)

Zestaw trzech zapachowych zawieszek do samochodu Yankee Candle Car Vanilla Cupcake. Podróżuj ze świeżym zapachem słodkich waniliowych babeczek z nutą cytryny i cukru pudru. Czas utrzymywania zapachu do 4 tygodni.  Aby otrzymać optymalną wydajność należy odciąć folię z góry oraz od spodu, następnie co około tydzień odcinać kolejny kawałek folii, od spodu.

19,99 zł 27,99 zł
0 Recenzja (e)

Żelowa zawieszka zapachowa do samochodu Yankee Candle Midnight Jasmine. Świeży zapach perfum z nutą jaśminu, słodkiej wody z wiciokrzewu i kwiatu mandarynki. Wydajność do 4 tygodni.

17,99 zł 26,99 zł
0 Recenzja (e)

Żelowa zawieszka zapachowa do samochodu Yankee Candle Vanilla Cupcake. Bogaty, kremowy aromat waniliowej babeczki z nutą cytryny i maślanym lukrem. Wydajność do czterech tygodni.

17,99 zł 26,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapach do samochodu Yankee Candle Clean Cotton Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. Clean Cotton, przyjemny i delikatny zapach białych kwiatów połączonych z zielonymi nutami traw i odrobiną cytryny.

25,99 zł
0 Recenzja (e)

Patyczki zapachowe do samochodu Yankee Candle Vanilla Lime. Vanilla Lime odświeżający, bogaty zapach wanilii, cukru trzcinowego i limonki. Opakowanie zawiera cztery patyczki, które umieszcza się w kratce nawiewu. Wydajność jednego patyczka do dwóch tygodni. 

17,99 zł 26,99 zł
0 Recenzja (e)

Żelowa, zapachowa zawieszka do samochodu Yankee Candle Clean Cotton. Podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem, przyjemnym i delikatnym zapachem białych kwiatów połączonych z zielonymi nutami traw i odrobiną cytryny. Wydajność do 4 tygodni.  

17,99 zł 26,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapachowe patyczki do samochodu Yankee Candle Lemon Lavender. Lemon Lavender, świeży czysty zapach pikantnej mieszanki słodkiej cytryny i kwiatów lawendy. Opakowanie zawiera cztery patyczki, które umieszcza się w kratce nawiewu. Wydajność jednego patyczka do dwóch tygodni. 

19,99 zł 26,99 zł
0 Recenzja (e)

Zestaw trzech zapachowych zawieszek do samochodu Yankee Candle Car Jar Midsummer's Night. Podróżuj ze świeżym zapachem piżma, paczuli, szałwii i mahoniowej wody kolońskiej. Czas utrzymywania zapachu do 4 tygodni.  Aby otrzymać optymalną wydajność należy odciąć folię z góry oraz od spodu, następnie co około tydzień odcinać kolejny kawałek folii, od spodu.

19,99 zł 27,99 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 12 z 59 ipozycji