Zapachy samochodowe 

There are 61 products.
na stronie

Zestaw trzech zapachowych zawieszek  do samochodu Yankee Candle Car Jar.    Midnight Jasmine, uwodzicielski zapach perfum z nutą jaśminu, słodkiej wody z wiciokrzewu i kwiatu mandarynki. Midsummer's Night, mieszanka piżma, paczuli, szałwii i mahoniowej wody kolońskiej. Evening Air, rześki powiew porannego wiatru ocieplony nutami goździków, geranium,...

27,99 zł
0 Recenzja (e)

Zestaw trzech zapachowych zawieszek do samochodu Yankee Candle Car Jar. Sun & Sand, zapach delikatnej bryzy na tropikalnej plaży z nutami kwiatu pomarańczy, cytryny, świeżej lawendy i piżma. Island Spa, zapach piżma, pomarańczy oraz morskiej soli. Beach Walk,  zapach soczystych cytrusów, pomarańczy i ananasa.

27,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapachowa zawieszka do samochodu Yankee Candle Pink Sands. Podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem pachnącym drzewem cytrusowym połączonym z różowymi kwiatami i nutą pikantnej wanilii. Czas utrzymywania zapachu do 4 tygodni.  Aby otrzymać optymalną wydajność należy odciąć kawałek folii z góry oraz od spodu, następnie co około tydzień odcinać, od spodu,...

13,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapach do samochodu Yankee Candle Midsummer's Night Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. Midsummer's Night, świeży zapach piżma, paczuli, szałwii i mahoniowej wody kolońskiej.

25,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapach do samochodu Yankee Candle Black Cherry Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. Black Cherry, soczyste dojrzałe czarne czereśnie prosto z sadu.

25,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapach do samochodu Yankee Candle Vanilla Lime Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. Vanilla Lime odświeżający, bogaty zapach wanilii, cukru trzcinowego i limonki.

24,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapach do samochodu Yankee Candle Vanilla Cupcake Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. Bogaty, kremowy aromat waniliowej babeczki z nutą cytryny i maślanym lukrem.

24,99 zł
0 Recenzja (e)

Żelowa zawieszka do samochodu Yankee Candle Pink Sands Car Jar Ultimate. Pink Sands to kompozycja zapachu drzewa cytrusowego, różowych kwiatów oraz pikantnej wanilii. Czas utrzymywania zapachu do 4 tygodni.

23,99 zł
0 Recenzja (e)

Żelowa zawieszka do samochodu Yankee Candle Black Coconut Ultimate. Podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem pachnącym kokosem połączonym z aromatami drzewa cedrowego i egzotycznych kwiatów. Czas utrzymywania zapachu do 4 tygodni.  

24,99 zł
0 Recenzja (e)

Żelowa zawieszka zapachowa do samochodu Yankee Candle Midnight Jasmine. Świeży zapach perfum z nutą jaśminu, słodkiej wody z wiciokrzewu i kwiatu mandarynki. Wydajność do 4 tygodni.

25,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapachowa zawieszka do samochodu Yankee Candle Craanberry Pear Car Jar. Podróżuj ze świeżym słodkim zapachem soczystej gruszki z nutą żurawiny. Czas utrzymywania zapachu do 4 tygodni.  Aby otrzymać optymalną wydajność należy odciąć kawałek folii z góry oraz od spodu, następnie co około tydzień odcinać, od spodu, kolejny kawałek folii. 

9,99 zł 13,99 zł
0 Recenzja (e)

Zestaw trzech zapachowych zawieszek do samochodu Yankee Candle Car Jar Midsummer's Night. Podróżuj ze świeżym zapachem piżma, paczuli, szałwii i mahoniowej wody kolońskiej. Czas utrzymywania zapachu do 4 tygodni.  Aby otrzymać optymalną wydajność należy odciąć folię z góry oraz od spodu, następnie co około tydzień odcinać kolejny kawałek folii, od spodu.

27,99 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 12 z 61 ipozycji