Stacje pogodowe 

There are 7 products.

Cyfrowa stacja pogody, z zewnętrznym czujnikiem. Podstawowe funkcje: temperatura wewnętrzna temperatura zewnętrzna wilgotność wewnętrzna zegar z datownikiem alarm (budzik) z funkcją drzemki podświetlenie

54,99 zł
0 Recenzja (e)

Cyfrowa stacja pogody, z zewnętrznym czujnikiem. Podstawowe funkcje: temperatura wewnętrzna temperatura zewnętrzna zegar z datownikiem alarm (budzik) z funkcją drzemki pamięć najniższej i najwyższej temperatury Zasilanie dwie baterie AAA (LR03) - nie ma w komplecie. Kolor czarno-srebrny.

17,99 zł
0 Recenzja (e)

Cyfrowa stacja pogody, z zewnętrznym czujnikiem oraz kolorowym wyświetlaczem. Podstawowe funkcje: temperatura wewnętrzna temperatura zewnętrzna wilgotność wewnętrzna zegar z datownikiem alarm (budzik) z funkcją drzemki podświetlenie możliwość współpracy z trzema zewnętrznymi czujnikami Zasilanie cztery baterie AAA (brak w zestawie).

79,99 zł
0 Recenzja (e)

Cyfrowa stacja pogody, z zewnętrznym czujnikiem. Podstawowe funkcje: temperatura wewnętrzna temperatura zewnętrzna wilgotność wewnętrzna zegar z datownikiem alarm (budzik) z funkcją drzemki pamięć najniższej i najwyższej temperatury

39,94 zł 46,99 zł -15%
0 Recenzja (e)

Cyfrowa stacja pogody, z zewnętrznym czujnikiem. Podstawowe funkcje: temperatura wewnętrzna temperatura zewnętrzna zegar z datownikiem alarm (budzik) z funkcją drzemki pamięć najniższej i najwyższej temperatury Zasilanie dwie baterie AAA (LR03) - nie ma w komplecie. Kolor niebiesko-srebrny.

17,99 zł
0 Recenzja (e)

Cyfrowa stacja pogody, z zewnętrznym czujnikiem. Podstawowe funkcje: temperatura wewnętrzna temperatura zewnętrzna zegar z datownikiem alarm (budzik) z funkcją drzemki pamięć najniższej i najwyższej temperatury Zasilanie dwie baterie AAA (LR03) - nie ma w komplecie. Kolor pomarańczowo-srebrny.

17,99 zł
0 Recenzja (e)

Nietypowa ramka na zdjęcie z dodatkowymi funkcjami: zegarek alarm z funkcją drzemki kalendarz termometr Wymiary zdjęcia 8,5 x 12,5 cm. Wymiary urządzenia 18 x 18 cm. Kolor srebrny.

23,99 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 7 z 7 ipozycji