Stacje pogodowe 

There are 5 products.

Cyfrowa stacja pogody, z zewnętrznym czujnikiem oraz kolorowym wyświetlaczem. Podstawowe funkcje: temperatura wewnętrzna temperatura zewnętrzna wilgotność wewnętrzna zegar z datownikiem alarm (budzik) z funkcją drzemki podświetlenie możliwość współpracy z trzema zewnętrznymi czujnikami Zasilanie cztery baterie AAA (brak w zestawie).

79,99 zł
0 Recenzja (e)

Cyfrowa stacja pogody, z zewnętrznym czujnikiem. Podstawowe funkcje: temperatura wewnętrzna temperatura zewnętrzna zegar z datownikiem alarm (budzik) z funkcją drzemki pamięć najniższej i najwyższej temperatury Zasilanie dwie baterie AAA (LR03) - nie ma w komplecie. Kolor niebiesko-srebrny.

17,99 zł
0 Recenzja (e)

Cyfrowa stacja pogody, z zewnętrznym czujnikiem. Podstawowe funkcje: temperatura wewnętrzna temperatura zewnętrzna wilgotność wewnętrzna zegar z datownikiem alarm (budzik) z funkcją drzemki pamięć najniższej i najwyższej temperatury

36,99 zł 46,99 zł
0 Recenzja (e)

Cyfrowa stacja pogody, z zewnętrznym czujnikiem. Podstawowe funkcje: temperatura wewnętrzna temperatura zewnętrzna zegar z datownikiem alarm (budzik) z funkcją drzemki pamięć najniższej i najwyższej temperatury Zasilanie dwie baterie AAA (LR03) - nie ma w komplecie. Kolor pomarańczowo-srebrny.

17,99 zł
0 Recenzja (e)

Cyfrowa stacja pogody, z zewnętrznym czujnikiem. Podstawowe funkcje: temperatura wewnętrzna temperatura zewnętrzna zegar z datownikiem alarm (budzik) z funkcją drzemki pamięć najniższej i najwyższej temperatury Zasilanie dwie baterie AAA (LR03) - nie ma w komplecie. Kolor czarno-srebrny.

17,99 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 5 z 5 ipozycji