Opakowanie zawiera cztery patyczki, które umieszcza się w kratce nawiewu. Wydajność jednego patyczka do dwóch tygodni.

Do kratki nawiewu 

There are 13 products.
na stronie

Zapach do samochodu Yankee Candle Pink Sands Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. Pink Sands, świeże drzewa cytrusowe połączone z różowymi kwiatami i nutą pikantnej wanilii.

21,99 zł 26,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapach do samochodu Yankee Candle Fluffy Towels Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. Fluffy Towels, świeży delikatny zapach lilii połączony z aromatem cytryny, jabłka i lawendy.

25,99 zł
0 Recenzja (e)

Patyczki zapachowe do samochodu Yankee Candle Vanilla Lime. Vanilla Lime odświeżający, bogaty zapach wanilii, cukru trzcinowego i limonki. Opakowanie zawiera cztery patyczki, które umieszcza się w kratce nawiewu. Wydajność jednego patyczka do dwóch tygodni. 

25,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapachowe patyczki do samochodu Yankee Candle Lemon Lavender. Lemon Lavender, świeży czysty zapach pikantnej mieszanki słodkiej cytryny i kwiatów lawendy. Opakowanie zawiera cztery patyczki, które umieszcza się w kratce nawiewu. Wydajność jednego patyczka do dwóch tygodni. 

21,99 zł 26,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapach do samochodu Yankee Candle Turquoise Sky Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. Turquoise Sky, świeże uspokajające słone powietrze z dodatkiem trawy morskiej i piżma.

21,99 zł 26,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapachowe patyczki do samochodu Yankee Candle Midnight Jasmine. Świeży zapach perfum z nutą jaśminu, słodkiej wody z wiciokrzewu i kwiatu mandarynki. Opakowanie zawiera cztery patyczki, które umieszcza się w kratce nawiewu. Wydajność jednego patyczka do dwóch tygodni.

26,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapach do samochodu Yankee Candle Midsummer's Night Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. Midsummer's Night, świeży zapach piżma, paczuli, szałwii i mahoniowej wody kolońskiej.

25,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapach do samochodu Yankee Candle Black Cherry Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. Black Cherry, soczyste dojrzałe czarne czereśnie prosto z sadu.

21,99 zł 26,99 zł
0 Recenzja (e)

Patyczki zapachowe do samochodu Yankee Candle Vanilla Cupcake.  Bogaty, kremowy aromat waniliowej babeczki z nutą cytryny i maślanym lukrem. Opakowanie zawiera cztery patyczki, które należy umieścić w kratce nawiewu. Wydajność jednego patyczka do dwóch tygodni.

20,99 zł 25,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapach do samochodu Yankee Candle Summer Scoop Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. Summer Scoop, domowe lody truskawkowe z nutą kremowej wanilii i karmelu.

25,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapach do samochodu Yankee Candle Leather Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. Leather, kremowe bogactwo wanilii ze słodkim cukrem trzciny cukrowej i skręceniem z ziołowym wapnem

25,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapach do samochodu Yankee Candle Clean Cotton Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. Clean Cotton, przyjemny i delikatny zapach białych kwiatów połączonych z zielonymi nutami traw i odrobiną cytryny.

25,99 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 12 z 13 ipozycji