Opakowanie zawiera cztery patyczki, które umieszcza się w kratce nawiewu. Wydajność jednego patyczka do dwóch tygodni.

Do kratki nawiewu 

There are 16 products.
na stronie

Patyczki zapachowe do samochodu Yankee Candle Soft Blanket. Soft Blanket, relaksujący zapach skomponowany z cytrusów, wanilii i ciepłego bursztynu. Opakowanie zawiera cztery patyczki, które umieszcza się w kratce nawiewu. Wydajność jednego patyczka do dwóch tygodni. 

26,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapach do samochodu Yankee Candle Pink Sands Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. Pink Sands, świeże drzewa cytrusowe połączone z różowymi kwiatami i nutą pikantnej wanilii.

25,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapach do samochodu Yankee Candle Fluffy Towels Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. Fluffy Towels, świeży delikatny zapach lilii połączony z aromatem cytryny, jabłka i lawendy.

25,99 zł
0 Recenzja (e)

Patyczki zapachowe do samochodu Yankee Candle Vanilla Lime. Vanilla Lime odświeżający, bogaty zapach wanilii, cukru trzcinowego i limonki. Opakowanie zawiera cztery patyczki, które umieszcza się w kratce nawiewu. Wydajność jednego patyczka do dwóch tygodni. 

25,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapachowe patyczki do samochodu Yankee Candle Lemon Lavender. Lemon Lavender, świeży czysty zapach pikantnej mieszanki słodkiej cytryny i kwiatów lawendy. Opakowanie zawiera cztery patyczki, które umieszcza się w kratce nawiewu. Wydajność jednego patyczka do dwóch tygodni. 

26,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapachowe patyczki do samochodu Yankee Candle Midnight Jasmine. Świeży zapach perfum z nutą jaśminu, słodkiej wody z wiciokrzewu i kwiatu mandarynki. Opakowanie zawiera cztery patyczki, które umieszcza się w kratce nawiewu. Wydajność jednego patyczka do dwóch tygodni.

26,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapach do samochodu Yankee Candle Turquoise Sky Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. Turquoise Sky, świeże uspokajające słone powietrze z dodatkiem trawy morskiej i piżma.

25,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapach do samochodu Yankee Candle New Car Scent Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. New Car Scent , to świeży zapach samochodu prosto z salonu.

25,99 zł
0 Recenzja (e)

Patyczki zapachowe do samochodu Yankee Candle Vanilla Cupcake.  Bogaty, kremowy aromat waniliowej babeczki z nutą cytryny i maślanym lukrem. Opakowanie zawiera cztery patyczki, które należy umieścić w kratce nawiewu. Wydajność jednego patyczka do dwóch tygodni.

25,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapach do samochodu Yankee Candle Leather Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. Leather, kremowe bogactwo wanilii ze słodkim cukrem trzciny cukrowej i skręceniem z ziołowym wapnem

25,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapach do samochodu Yankee Candle Black Coconut Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. Black Coconut, świeży zapach kokosa połączony z aromatami drzewa cedrowego i egzotycznych kwiatów.

25,99 zł
0 Recenzja (e)

Zapach do samochodu Yankee Candle Midsummer's Night Vent Stick, op. 4 sztuki. Car Vent Stick to forma wkładu umieszczonego w kratce nawiewu, podróżuj z świeżym pachnącym powietrzem. Midsummer's Night, świeży zapach piżma, paczuli, szałwii i mahoniowej wody kolońskiej.

25,99 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 12 z 16 ipozycji