Lampiony dekoracyjne z naszego sklepu to jedne z najpopularniejszych artykułów ozdobnych, które można wykorzystać zarówno wewnątrz mieszkania, jak i na zewnątrz – na balkonie, tarasie czy dowolnym miejscu w ogrodzie. Latarnie na świece dostępne na LoveStylowe.pl pozwalają na odmianę pomieszczenia poprzez nadanie mu niepowtarzalnego charakteru. P...

Lampiony dekoracyjne z naszego sklepu to jedne z najpopularniejszych artykułów ozdobnych, które można wykorzystać zarówno wewnątrz mieszkania, jak i na zewnątrz – na balkonie, tarasie czy dowolnym miejscu w ogrodzie. Latarnie na świece dostępne na LoveStylowe.pl pozwalają na odmianę pomieszczenia poprzez nadanie mu niepowtarzalnego charakteru. Pasują do minimalistycznego wnętrza w stylu skandynawskim oraz klasycznego wystroju, będąc zawsze dobrze wkomponowanym dodatkiem. Latarnie dekoracyjne są ciekawym prezentem urodzinowym. Sprawdzą się również na inną okazję – wręcz je bliskiej osobie ceniącej praktyczne gadżety.

Więcej

Lampiony 

There are 36 products.
na stronie

Kolekcja lampionów ozdobnych w odcieniach koloru szarego lub różowego, zdobionych przywieszonym serduszkiem. Doskonale sprawdzą się jako ciekawy i oryginalny dodatek do wystroju wnętrza. Możemy stworzyć własną kompozycję zestawu lampionów wybierając spośród kształtów takich jak kula, kwadrat, łezka, prostokąt. Źródłem światła w lampionie jest świeczka...

17,79 zł
0 Recenzja (e)

Metalowy, oszklony lampion, ozdobiony gwiazdkami. Duże przeszklenia pozwalają na wydobycie światła świec, które może oświetlić otoczenie (np. schody, taras lub ścieżkę w ogrodzie). Pełnią również funkcję ochronną płomienia przed wiatrem i deszczem. Dostępny w kolorach: pudrowy róż, różowy, szary. Wymiary 17 x 17 x 39 cm.

39,99 zł
0 Recenzja (e)

MOMENTS to kolekcja świec ozdobnych oraz lampionów zdobionych napisem "SWEET HOME", filiżanką, ciasteczkami oraz dwoma sercami. Możemy stworzyć własną kompozycję w kolorze białym lub szarym wybierając spośród lampionów w kształcie kuli, łezki i kwadratu. Źródłem światła jest świeczka typu tealight dzięki czemu lampiony mogą posłużyć nam przez wiele lat.    

18,99 zł
0 Recenzja (e)

Ozdobny lampion z sercem, wykonana z metalu i szkła, w 2 kolorach, biały, szary. We wnętrzu latarenki można umieścić świeczkę typu tea light. Stwórz niepowtarzalny klimat w swoim domu, mieszkaniu lub restauracji. Wymiary: 7,5 x 7,5 x 11 cm.

9,99 zł
0 Recenzja (e)

Home to kolekcja ozdobnych świec i lampionów, w kolorze białym i szarym. Doskonale sprawdzą się jako ciekawy i oryginalny dodatek do wystroju wnętrz w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Do wyboru mamy lampiony: kula, kwadrat, łezka. Źródłem światła w lampionie jest świeczka typu tealight.  

19,99 zł
0 Recenzja (e)

  Kolekcja ozdobnych świec, w odcieniach kolorów różowego i zielonego. Doskonale sprawdzą się jako ciekawy i oryginalny dodatek do wystroju wnętrz domu lub restauracji. Źródłem światła jest świeczka typu tealight (podgrzewacz lub świeca zapachowa), dzięki czemu lampiony są wielokrotnego użytku.    

17,99 zł
0 Recenzja (e)

Niewielkie latarenki, których cechą szczególną jest miedziane wykończenie góry. Do wyboru mamy trzy kolory: biały, szary oraz czarny. Wykonane z metalowej konstrukcji o szklanej zabudowie, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w otwartych i wietrznych miejscach takich jak taras czy balkon. Posiadają uchwyt umożliwiający łatwe zawieszenie. Wymiary 8,5x8,5x17...

18,99 zł
0 Recenzja (e)

ORCHID ECO to kolekcja świec ozdobnych oraz lampionów zdobionych kwiatami orchidei. Możemy stworzyć własną kompozycję w kolorze beżowym lub cappucino wybierając spośród lampionów w kształcie kuli, łezki i kwadratu. Źródłem światła jest świeczka typu tealight dzięki czemu lampiony mogą posłużyć nam przez wiele lat.       

17,99 zł
0 Recenzja (e)

Ozdobna latarenka z sercem, wykonana z metalu i szkła. Dostępny w 2 kolorach: białym i szarym. Posiada uchwyt umożliwiający zawieszenie lub bezpieczne przenoszenie latarenki podczas użytkowania. We wnętrzu latarenki można umieścić świeczkę typu tea light. Stwórz niepowtarzalny klimat w swoim domu, mieszkaniu lub restauracji. Wymiary: 7,5x7,5x14,5 cm.

14,99 zł
0 Recenzja (e)

Latarnia geometryczna w kolorze szarym. Idealnie uzupełni wystrój wnętrza w stylu industrialnym. Dzięki szklanej osłonie świeczki sprawdzi się w otwartych i wietrznych przestrzeniach takich jak taras, balkon. Wykona z metalu. Do wybory są dwa rozmiary: - mały 15 x 15 x 18 cm, - duży 20 x 20 x 22,5 cm.

49,49 zł 54,99 zł -10%
0 Recenzja (e)

Dekoracyjny lampion w prążki, dostępny w 4 kolorach: czarnym, brązowym, trkusowym i szarym. Świecę i jej płomień chroni szklana tuba. Duży uchwyt gwarantuje bezpieczeństwo podczas przenoszenia lampiony oraz możliwość zawieszenia. Stwórz niepowtarzalny klimat w swoim domu, mieszkaniu lub restauracji. Wymiary: 18,5x25,5 cm

35,99 zł
0 Recenzja (e)

Seria stylowych i eleganckich lampionów / świeczników, w postaci szklanej tuby w stalowej, białej, ramie. Wymiary: - duży wysokość 25,5 cm, szerokość/głębokość 13 cm; - średni wysokość 20,5 cm, szerokość/głębokość 13 cm;

69,99 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 12 z 36 ipozycji