...otwierasz drzwi, wchodzisz do domu i już od progu czujesz urzekający aromat świeżo upieczonej szarlotki. Po szybkim rekonesansie po kuchni okazuje się, że szarlotki nie ma a źródłem zapachu jest świeca zapalona w salonie...

Dzięki świecom zapachowym możemy, o każdej porze roku, poczuć dowolny aromat, np. świeżych tryskawek,  kwitnącej lawendy...

...otwierasz drzwi, wchodzisz do domu i już od progu czujesz urzekający aromat świeżo upieczonej szarlotki. Po szybkim rekonesansie po kuchni okazuje się, że szarlotki nie ma a źródłem zapachu jest świeca zapalona w salonie...

Dzięki świecom zapachowym możemy, o każdej porze roku, poczuć dowolny aromat, np. świeżych tryskawek,  kwitnącej lawendy, świątecznych wypieków. Możemy stworzyć romantyczny nastrój, wzmożyć apetyt naszych gości. Zapalenie świecy zapachowej może być podsumowaniem ciężkich wysiłków cotygodniowego domowego sprzątania. 

Do wyboru mamy świece w formie tealight (w sam raz na jeden wieczór), świece ozdobne oraz świece w szkle, szczególnie bardzo modne w słoju z wieczkiem (dzięki długiemu czasu palenia starczą na wiele wieczorów, np przy książce lub żelazku i desce do prasowania). 

Więcej

Świece zapachowe 

There are 340 products.
na stronie

Świeca stołowa, zapachowa. Dostępne aromaty: anti tabacco, karmel, czekolada, kawa, lawenda, magnolia, malina, melon, piwonia, pomarańcz, róża, wanilia, wiśnia. Wysokość 25 cm. Czas palenia ok 5 godzin.

1,75 zł 2,50 zł -30%
0 Recenzja (e)

Świeca zapachowa typu tealight zmieni każdy świecznik w źródło przyjemnego zapachu, a do wyboru mamy ich aż 52. Wyobraź sobie wannę pełną wody i unoszący się w powietrzu, otulający słodki zapach kokosu albo zmień salon w dziką łąkę dzięki zapachowi "kwiatowa łąka". 

2,49 zł
0 Recenzja (e)

Przenieś się do świata perfum dzięki świecom zapachowym typu tealight. Do wyboru mamy zapachy: City Lights, Paradise Moments, Diamond Chic, Hypnose, Adrenaline, Golden Touch, Lady Charlene, Blue Sky.

1,99 zł 2,49 zł
0 Recenzja (e)

Świeca zapachowa w szkle. Dzięki długiemu czasu palenia będziemy mogli przez wiele wieczorów cieszyć się jej wspaniałym aromatem. Do wyboru mamy zapachy: wanilii i pomarańczy, bzu, pomarańczy, cynamonu, wanilii, antytabak, letnich owoców, truskawki, cytryny, róży, lawendy, zielonej herbaty, kawy, czekolady i wiśni oraz białych kwiatów.                

4,19 zł 6,99 zł -40%
0 Recenzja (e)

Świeca zapachowa typu tealight zmieni każdy świecznik w źródło przyjemnego zapachu, nawet do 10 godzin. Wyobraź sobie wannę pełną wody i unoszący się w powietrzu, otulający słodki zapach pomarańczy albo zmień salon w ogród z różami  dzięki zapachowi "róża".  

3,99 zł 4,99 zł
0 Recenzja (e)

Przenieś się do świata perfum dzięki świecom zapachowym w szkle i pozwól aby zawładnęły Twoim najbliższym otoczeniem nawet do 30 godzin. Do wyboru mamy zapachy: Paradise Moments, Diamond Chic, Adrenaline, Blue Sky.       

5,99 zł 6,99 zł
0 Recenzja (e)

KASIA to świece zapachowe, w kształcie słupka, o naturalnych aromatach, takich jak: karmel, czekolada, kawa, lawenda, magnolia, malina, melon, piwonia, pomarańcz, róża, wanilia, wiśnia, anti tabacco. Mimo swoich niewielkich rozmiarów 5 x 10 cm może palić się nawet do 30 godzin.

5,20 zł
0 Recenzja (e)

Świeczka zapachowa Country Candle Spiced Apple Chai-der. Jabłka, przyprawy. Czas palenia do 12 godzin.

6,99 zł 11,99 zł
0 Recenzja (e)

Świeczka zapachowa Kringle Candle Apple Basil. Duet jakiego jeszcze nie było! Słodycz i soczystość jabłka połączona z  niepowtarzalny ziołowym aromatem. Świeżość owocu rownoważy silny, miły, lekko korzenny, słodkawy a zarazem pikantny zapach liści świeżej bazylii. Czas palenia do 12 godzin.

6,99 zł 11,99 zł
0 Recenzja (e)

Świeca zapachowa typu tealight zmieni każdy świecznik w źródło przyjemnego zapachu, nawet do 4 godzin. Wyobraź sobie wannę pełną wody i unoszący się w powietrzu, otulający słodki zapach pomarańczy albo zmień salon w ogród z różami  dzięki zapachowi "róża".  

7,99 zł
0 Recenzja (e)

Rustykalne świece o zapachu pomarańczy.  Do wyboru mamy dwa rozmiary wysokości 7 i 14 cm oraz kulę p średnicy 8 cm.

9,99 zł
0 Recenzja (e)

Świeca w szkle. Czas palenia 32 godziny.

7,99 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 12 z 340 ipozycji