Tealighty/podgrzewacze 

There are 30 products.
na stronie

Świeca zapachowa typu tealight zmieni każdy świecznik w źródło przyjemnego zapachu, a do wyboru mamy ich aż 52. Wyobraź sobie wannę pełną wody i unoszący się w powietrzu, otulający słodki zapach kokosu albo zmień salon w dziką łąkę dzięki zapachowi "kwiatowa łąka". 

2,49 zł
0 Recenzja (e)

Przenieś się do świata perfum dzięki świecom zapachowym typu tealight. Do wyboru mamy zapachy: City Lights, Paradise Moments, Diamond Chic, Hypnose, Adrenaline, Golden Touch, Lady Charlene, Blue Sky.

1,99 zł 2,49 zł
0 Recenzja (e)

Bezzapachowe podgrzewacze typu tealight idealnie sprawdzają się w podgrzewaczach do potraw. Zapewniają ciepło do 8 godzin. Mogą posłużyć też jako źródło światła w świecznikach lub lampionach.  Opakowanie 12 sztuk.

5,19 zł 6,49 zł -20%
0 Recenzja (e)

Bezzapachowe podgrzewacze typu tealight idealnie sprawdzają się w podgrzewaczach do potraw. Zapewniają ciepło do 10 godzin. Mogą posłużyć też jako źródło światła w świecznikach lub lampionach.  Opakowanie 20 szt.

12,99 zł
0 Recenzja (e)

Bezzapachowe podgrzewacze typu tealight idealnie sprawdzają się w podgrzewaczach do potraw. Zapewniają ciepło do 8 godzin. Mogą posłużyć też jako źródło światła w świecznikach lub lampionach.  Opakowanie 50 szt.

14,49 zł
0 Recenzja (e)

Świeca zapachowa typu tealight zmieni każdy świecznik w źródło przyjemnego zapachu, nawet do 10 godzin. Wyobraź sobie wannę pełną wody i unoszący się w powietrzu, otulający słodki zapach pomarańczy albo zmień salon w ogród z różami  dzięki zapachowi "róża".  

3,99 zł 4,99 zł
0 Recenzja (e)

Bezzapachowe podgrzewacze typu tealight. Idealnie sprawdzają się w podgrzewaczach do potraw. Zapewniają ciepło do 4 godzin. Mogą posłużyć też jako źródło światła w świecznikach lub lampionach.  Opakowanie 100 szt. 

14,49 zł
0 Recenzja (e)

Świeca zapachowa typu tealight zmieni każdy świecznik w źródło przyjemnego zapachu, nawet do 4 godzin. Wyobraź sobie wannę pełną wody i unoszący się w powietrzu, otulający słodki zapach pomarańczy albo zmień salon w ogród z różami  dzięki zapachowi "róża".  

7,99 zł
0 Recenzja (e)

Bezzapachowe podgrzewacze typu tealight idealnie sprawdzają się w podgrzewaczach do potraw. Zapewniają ciepło do 4,5 godzin. Mogą posłużyć też jako źródło światła w świecznikach lub lampionach.  Opakowanie zawiera 50 szt.

8,49 zł
0 Recenzja (e)

Świeczki zapachowe Yankee Candle Cherry Blossom, tealight. Soczysty zapach kwitnącej wiśni. Czas palenia do 6 godzin (1 tealight). Opakowanie zawiera 12 sztuk.

31,99 zł
0 Recenzja (e)

Świeczki zapachowe Yankee Candle Peony, tealight. Poczuj świeży zapach piwonii, wzmocniony słodkimi nutami, och ta wiosna. Czas palenia do 6 godzin (1 tealight). Opakowanie zawiera 12 sztuk.

31,99 zł
0 Recenzja (e)

Świeczki zapachowe Yankee Candle Rhubarb Crumble, tealight. Słodki zapach unoszącego się kruchego ciasta z rabarbarem i nutą wanilii. Czas palenia do 6 godzin (1 tealight). Opakowanie zawiera 12 sztuk.

31,99 zł
0 Recenzja (e)
Pokazuje 1 - 12 z 30 ipozycji