DYFUZOR JONIZATOR POWIETRZA - BROWN WOOD

PADYM025

Nowy produkt

Nawilżacz i jonizator powietrza to idealne rozwiązanie dla alergików i osób żyjących w dużych, zanieczyszczonych miastach.

179,99 zł brutto.

Nawilżacz i jonizator powietrza  zmienia wodę w delikatną mgiełkę, która rozpylana jest w pomieszczeniu przyczyniając się do lepszego samopoczucia domowników. Urządzenie posiada też funkcje rozpylania olejków zapachowych, a także delikatne podświetlenie LED.

ZAINWESTUJ W SWOJE ZDROWIE

Nawilżacz i jonizator powietrza to idealne rozwiązanie dla alergików i osób żyjących w dużych, zanieczyszczonych miastach. Suche i ciepłe powietrze źle wpływa na włosy, skórę, zatoki, a także sen. Wysuszona śluzówka jest powodem wzmożonego pragnienia, a także spadku odporności. Prawidłowa wilgotność w pomieszczeniu powinna wahać sie między 40 a 60%.

Idealny przy stosowaniu aromaterapii ! 

WIELOFUNKCYJNE ROZWIĄZANIE

Model PADYM025 może pracować również jako nawilżacz zapachowy, dzięki możliwości użycia olejku zapachowego.

4 ustawienia czasu pracy - 1h/3h/6h/on (stale włączony)

7 kolorów podświetlenia 

EFEKTOWNY ELEMENT WYSTROJU WNĘTRZA

Atutem nawilżacza powietrza Platinet PADYM025 jest unikalne wzornictwo i wysoka jakość wynikania obudowy. To stylowy sprzęt, który poza swoją podstawową funkcją, jest również świetną ozdobą wnętrza.

AROMATERAPIA jest  prostą i skuteczną,  metodą usuwania wielu dolegliwości przy użyciu naturalnych roślinnych olejków eterycznych używanych w masażu, do kąpieli, oraz w formie inhalacji i wdychania po rozpyleniu w otaczającym nas powietrzu i wchłaniania przez skórę.

KolorBrąz
Wysokość23 cm
Średnica14 cm
Zasilanie12V
Barwa światła LED 7 kolorów
Wydajność30 ml/h
Pojemność500 ml

Napisz recenzję

DYFUZOR JONIZATOR POWIETRZA - BROWN WOOD

DYFUZOR JONIZATOR POWIETRZA - BROWN WOOD

Nawilżacz i jonizator powietrza to idealne rozwiązanie dla alergików i osób żyjących w dużych, zanieczyszczonych miastach.

Zapachowe pałeczki Millefiori Fiori D'Orchidea 250 ml. Uwolnij delikatny bukiet świeżych kwiatów.  Wymiary: 30,5x7,5 cm. Wydajność: do 4 miesięcy.

91,00 zł 119,00 zł

Zapachowe pałeczki Millefiori White Musk 250 ml. Uwolni delikatny bukiet świeży kwiatów z nutą wanilii. Wymiary: 30,5x7,5 cm. Wydajność: do 4 miesięcy.

91,00 zł 119,00 zł

Zapachowe pałeczki Millefiori Cold Water 250 ml.  Poczuj świeży zapach drzewa sandałowego, rozmarynu, cytryny i bergamotki. Wymiary: 30,5x7,5 cm. Wydajność: do 4 miesięcy.

91,00 zł 119,00 zł

Zapachowe pałeczki Millefiori Jasmine Ylang 100 ml.  Intensywny zapach świeżo ściętych kwiatów z aromatem paczuli i drzewa różanego. Wymiary: 25,5 x 6,3 cm. Wydajność: do 2 miesięcy.

74,00 zł 99,00 zł

Ultradźwiękowy dyfuzor zapachów z podświetleniem LED.Dzięki temu urządzeniu będziesz mógł wprowadzić niezwykły nastrój w każdym pomieszczeniu.Funkcja zmiany koloru światła pozwoli Ci wybrać odpowiednią barwę światła.Może słuzyć nie tylko jako źródło wspaniałych, rozluźniających zapachów, ale także jako nawilżacz powietrza.

99,00 zł 119,00 zł

Produkty Powiązane