ODKURZACZ ROBOT ILIFE A7 STEROWANY ZA POMOCĄ APLIKACJI

OIFA7

Nowy produkt

Dostępny

Sterowany robot za pomocą aplikacji, automatyczny powrót do stacji ładującej,duża siła ssąca, dwie wymienne szczotki centralne, do dużych pomieszczeń.

898,00 zł brutto.

-101,00 zł

999,00 zł brutto.

Sterowanie robotem ILIFE A7 za pomocą aplikacji


Robot łączy się z siecią Wi-Fi, dzięki czemu, urządzeniem można sterować za pomocą dedykowanej aplikacji ILIFE. Pozwala ona także na: włączanie/wyłączanie robota, sterowanie nim (na boki, prosto, do tyłu), ustawianie harmonogramu pracy, trybów pracy, sprawdzanie stanu zużycia akcesoriów. Dzięki aplikacji możliwe jest także wyszukanie robota, kiedy zniknie z zasięgu wzroku.
Robotem można także sterować za pomocą przycisków na obudowie i pilota - z odległości do 8 metrów!Siła technologii

Zaawansowany system czyszczenia CyclonePower oraz technologia planowania czyszczenia pomagają osiągnąć maksymalną skuteczność robota. ILIFE A7 dokładnie odkurzy Twój dom.

12CgAGfFs9v0eALzVJAALnLuLvUes142.jpg

Robot ILIFE A7 wyposażony jest w dwie szczotki boczne


Szczotki boczne obracają się z prędkością 170 obrotów na minutę. Dodatkowo ich budowa i długość pozwalają na skuteczne zamiatanie napotkanego kurzu, wprost pod szczotkę centralną.

Robot ILIFE A7 wyposażony w dwie wymienne szczotki centralne


W zestawie z robotem ILIFE A7 znajdują się dwie obrotowe szczotki centralne – do stosowania zamiennie. Szczotka z włosiem pozwala na dokładne zbieranie zanieczyszczeń, włosów i sierści z dywanów i wykładzin. Szczotka silikonowa idealnie czyści podłogi twarde tj. parkiet, panele, kafelki.

Ruchoma szczotka centralna


Dzięki 5-milimetrowemu zakresowi ruchowemu, szczotka centralna nie traci przyczepności podczas wjeżdżania na progi, np. dywany. To pozwala na utrzymywanie bliskiego kontaktu z podłożem i głębokie oczyszczanie podłóg twardych i miękkich.


Duża siła ssąca


Robot ILIFE A7 został zaprojektowany zgodnie z zasadami aerodynamiki. Kanał powietrzy jest całkowicie uszczelniony, co zmniejsza opór powietrza i generuje dużą siłę ssącą.

Bardzo duży zbiornik na zanieczyszczenia i wydajna filtracja


Zbiornik na zanieczyszczenia znajdujący się w robocie ILIFE A7 ma pojemność 600 ml! Dzięki temu wymaga rzadszego opróżniania.
Robot wyposażony jest w wysokowydajne filtry, które zatrzymują najmniejsze cząsteczki kurzu i drobnoustrojów.
filtr3.jpg

Robot ILIFE A7 jest bardzo niski

Robot ma zaledwie 7,6 cm, dzięki czemu dociera w trudno dostępne miejsca pod meblami.Zaawansowany system czyszczenia Gen 2 dzięki wbudowanemu żyroskopowi


Przed zaplanowaniem trasy robot ILIFE A7 wyznacza strefy czyszczenia. W trakcie odkurzania system dostosowuje sposób czyszczenia oraz trasę w czasie rzeczywistym. Dzięki temu urządzenie jest niezwykle skuteczne i nie zostawia po sprzątania brudnych miejsc.

Możliwość zwiększania siły ssącej


Robot ILIFE A7 odkurza podłogi używając standardowej siły ssącej. Łatwo jednak przełączyć robota na w tryb MAX w miejscach, które wymagają większej mocy podczas wciągania brudu, np. na dywanach.
siła ssaca.jpg

Ustawianie harmonogramu pracy


Robot ILIFE A7 może odkurzać zgodnie z ustawionym wcześniej planem pracy. Urządzenie będzie się automatycznie włączało (nawet podczas nieobecności użytkownika) w dniach i godzinach wcześniej ustalonych.
Harmonogram pracy robota można ustawiać za pomocą panelu urządzenia, za pomocą pilota lub poprzez aplikację w telefonie.Zaawansowany system czujników OBS

Ulepszony system detekcji składa się z zestawu czujników, które dokładnie monitorują w czasie rzeczywistym otoczenie i wykrywają przeszkody.
Robot wyposażony jest także w 3 zestawy czujników skośnych, które zapobiegają upadkowi ze schodów oraz w 2 zestawy czujników wykrywających krawędzie.

Automatyczny powrót do stacji ładującej

KolorSZARY
Wysokość7,6 cm
Średnica32 cm
Zasilanie14,4 V
Waga2,5 kg
Pilot Z Programowaniem Godzin PracyTAK
Czas Pracydo 150 min
Czas Ładowania300 min
Pojemność Zbiornika Na Kurz0,6 L
Regulacja Siły SsaniaTAK
Szczotki Boczne2
Funkcja MopowaniaNIE
Sterowanie Za Pomocą AplikacjiTAK

Napisz recenzję

ODKURZACZ ROBOT ILIFE A7 STEROWANY ZA POMOCĄ APLIKACJI

ODKURZACZ ROBOT ILIFE A7 STEROWANY ZA POMOCĄ APLIKACJI

Sterowany robot za pomocą aplikacji, automatyczny powrót do stacji ładującej,duża siła ssąca, dwie wymienne szczotki centralne, do dużych pomieszczeń.

Produkty Powiązane